Переверніть девайс у вертикальне положення.
![LumiereDental](https://lumieredental.org/wp-content/themes/lumieredental/img/logo-300x160.png)
![Благотворительность!](https://lumieredental.org/wp-content/themes/lumieredental/img/charity-logo.jpg)
з кожного платежу
на лікування хворих діток
← Назад
Царенко Євгенія Володимирівна
![](https://lumieredental.org/wp-content/uploads/2019/03/5-280x400.jpeg)
Посада
лікар-стоматолог-терапевт
Кредо: Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими... З самого дитинства я була оточена стоматологами та стоматологічною сферою. Дуже складно було піти вчитися цієї професії-ще дитиною я начиталася книжок, які залишилися після маминого навчання. Дуже вдячна долі, що звела мене з гарними вчителями - вони фахівці з великої літери і поставлена планка змушує розвиватися з ще більшою ретельністю і я дуже хочу, щоб мої пацієнти були щасливі і посміхалися променистими посмішками!