Переверніть девайс у вертикальне положення.
![LumiereDental](https://lumieredental.org/wp-content/themes/lumieredental/img/logo-300x160.png)
![Благотворительность!](https://lumieredental.org/wp-content/themes/lumieredental/img/charity-logo.jpg)
з кожного платежу
на лікування хворих діток
← Назад
Мікроскоп в нашій практиці
На сьогоднішній день операційний мікроскоп став невід’ємною частиною щоденної роботи лікаря-стоматолога. Збільшення дає незаперечні переваги в практиці – якість, точність, педантичність. У нашій клініці мікроскоп використовується для таких цілей:
- Лікування кореневих каналів – для забезпечення якісної пломбування і можливості не пропустити навіть самий важкодоступний канал.
- Виготовлення керамічних вінірів – дає можливість оператору виконати рівномірну і точну конструкцію товщиною аж до 0,1, а так само перевірити якість прилягання керамічного вінілу до зуба, що є ключовим фактором для довгострокової перспективи конструкції.
- Пряма естетична реставрація фотокомпозитом – побудова всіх верств і фарб зуба під високим збільшенням дає можливість не пропустити жодної деталі, що в підсумку дозволяє отримати максимальну естетику і натуральність.
У нашій практиці ми застосовуємо мікроскоп від одного з провідних виробників оптики на світовому ринку – компанії Leica.